Зв'язок науковців кафедри з виробництвом

11 вересня 2017

За результатами виконаних науковцями кафедри Технології зберігання і переробки зерна рекомендацій по договору між НУХТ і ТОВ "Лозовськой елеватор" холдингу "Агросіті-Інвест" (науковий керівних проф. Ігор Гапонюк) в 1 півріччі 2017 були виконані будівельно-монтажні роботи за авторським супроводженням кафедри.

Особливістю цих робіт є підвищення конкурентності вітчизняних технологій сушіння за рахунок збільшення продуктивності технологій сушіння на 45 % та зменшення енергоємності на 40 % зі зменшенням рівня забруднення довкілля на 65 %.

На фотографіях представлено епізоди комісійної експертизи будівельно-монтажних робіт зерносушарного комплексу на елеваторі ТОВ "Лозовський елеватор" Харківської області 07 - 08 вересня 2017 р. за участю керівництва холдингу "Агросіті-Інвест" (Роман Лукашенко), ТОВ "Лозовський елеватор" (Володимир Печен) та викладача кафедри Технології зберігання і переробки зерна НУХТ (Ігор Гапонюк).