Засідання кафедри

26 вересня 2017

Відбулось планове засідання кафедри технології зберігання і переробки зерна, на якому були розглянуті наступні питання порядку денного:

1.     Обговорення результатів захисту переддипломної практики студентів заочної форми навчання  і формування тем дипломних проектів, курсових проектів та робіт для студентів заочної форми навчання (Доповідчі - секретар ЕК, відповідальні за навантаження і розподіл).

2.     Затвердження індивідуальних планів викладачів кафедри (Доповідачі - викладачі кафедри).

3.     Про підготовку матеріалів для дистанційної освіти в цьому навчальному році (Доповідчдоц. Олена Супрун-Крестова  ).

4.     Про роботу  викладачів в електронному кабінеті (Доповідчдоц. Тетяна Янюк).

5.     Про формування  планів роботи в академічних групах (Доповідачі - наставники).

6.     Методичний семінар: "Розгляд питання про планування видання методичних рекомендацій на 2017-2018 н.р."  (Доповідчдоц. Євген Харченко).

7.     Обговорення відкритого заняття доц. Андрія Шарана  (Доповідчзавідувач кафедри Олег Шаповаленко).

8.      Поточні питання.