Засідання кафедри

20 грудня 2016

Порядок денний:

1. Підсумки зимової екзаменаційної сесії студентів  заочної форми навчання (бакалаври, спеціалісти, магістри) (Доповідають - лектори)

2. Підсумки проміжного  та підсумкового контролю знань студентів  денної форми навчання за результатами  І семестру (Доповідають -  лектори дисциплін).

3. Про  виконання викладачами  плану підготовки матеріалів для дистанційної освіти студентів у січні-лютому 2016/2017 н.року      (Доповідають – лектори та керівники)

4. Про хід підготовки  магістрів 2-го року навчання  до захисту  кваліфікаційних робіт   (Доповідають -магістри).

5. Звіт наставників про виконану роботу і виконання плану кафедри.  (Доповідають - наставники)

ФОТОАЛЬБОМ.