Захист дисертації

12 квітня 2018

Спеціалізована вчена рада Д 26.058.06 Національного університету харчових технологій Міністерства освіти і науки, м. Київ прийняла рішення щодо присудження наукового ступеня кандидата технічних наук Тетяні Тракало на підставі прилюдного захисту дисертації “Технологія виробництва комбікормів з використанням лляних кормових екстрактів” у вигляді рукопису за спеціальністю 05.18.02  – Технологія зернових, бобових, круп'яних продуктів і комбікормів, олійних і луб'яних культур.

Науковим керівником був Олег Шаповаленко  доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна, заслужений діяч науки і техніки України.

Офіційними опонентами були:

- Ольга Шаніна доктор технічних наук, професор, професор кафедри технології переробних і харчових виробництв Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка;

- Олена Воєцька кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри технології комбікормів і біопалива Одеської національної академії харчових технологій.

Кафедра вітає Тетяну Тракало з цією важливою подією в її житті та бажає подальших наукових досягнень.