Захист бакалаврів

13 червня 2017

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбувся перший день захистів кваліфікаційних дипломних проектів бакалаврів. Головою екзаменаційної комісії у відповідності до наказу був завідувач кафедри, д.т.н., професор Олег Шаповаленко, членами комісії були кандидати технічних наук, доценти Тетяна Янюк та Олег Євтушенко, а секретарем -кандидат технічних наук, доцент Євген Харченко.

Всього було захищено 10 дипломних проектів, які стосувались як проектування нових зернопереробних підприємств, так і реконструкції діючих заводів. Після представлення загальної інформації секрктарем про студента, йому надавалось слово для доповіді. За підсумками розгляду пояснювальної записки, креслень і інформації з доповіді екзаменаційна комісія ставила питання для глибшого розкриття матеріалу і виявлення рівня знань студентів. На прикінці була зачитана рецензія на проект та відгук наукового керівника.

Після захисту всіх студентів був проведений загальний аналіз оцінок щодо пояснювальної записки, креслень, доповіді студента, оцінок керівників та рецензентів та виставлені підсумкові оцінки. Цього разу всі десять студентів захистились на відмінно. Викладачі кафедри вітають нових випускників з цим успіхом і бажають подальших наукових звершень в магістратурі.

ФОТОАЛЬБОМ1.

ФОТОАЛЬБОМ2.