З умовами стажування та роботи у «Лантманнен Акса» ознайомилися магістранти

30 вересня 2021

За сприяння відділу працевлаштування відбулася зустріч здобувачів вищої освіти 1 курсу ОС «Магістр» спеціальності 181 «Харчові технології» ННІХТ з роботодавцем, директоркою з юридичних та кадрових питань «Лантманнен Акса» Іриною Проніною. Компанія «Лантманнен Акса» входить до скандинавського харчового концерну «Lantmänne».

На зустрічі також були присутні начальниця відділу працевлаштування студентів і випускників НУХТ Світлана Садокова, заступниця директорки Навчально-наукового інституту харчових технологій Олена Супрун-Крестова, професор кафедри біотехнології продуктів бродіння та виноробства Віталій Прибильський та доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Анна Грищенко.

Під час зустрічі учасники дізналися про історію заснування компанії, асортимент продукції та перспективи його розширення, про політику компанії щодо забезпечення високої якості продукції.

Особливу увагу Ірина Проніна приділила питанням працевлаштування випускників, умовам стажування та роботи на підприємстві, програмам розвитку для молодих фахівців і можливості кар’єрного росту.

На даному підприємстві працює і випускник 2021 р. ОП «Технології зберігання і переробки зерна» Олег Романенко, який впродовж останнього року поєднував навчання з професійною діяльністю.

На завершення зустрічі усі присутні мали змогу поставити запитання та отримали ґрунтовні відповіді від Ірини Проніної.

Дякуємо Ірині Проніній за таку змістовну зустріч і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

За матеріалами https://nuft.edu.ua/news/podiyi/z-umovami-stazhuvannya-ta-roboti-u-%C2%ABlantmannen-aksa%C2%BB-oznaj