Ярмарок вакансій 2017

16 березня 2017

Відбувся традиційний Ярмарок вакансій, який дозволяє роботодавцям презентувати свої пропозиції з працевлаштування – різноманітні вакансії, програми стажувань тощо. Для наших студентів - це унікальний шанс безпосередньо в університеті зустрітися з представниками найкращих підприємств, дізнатися про кадрові потреби бізнесу, поспілкуватись із HR-менеджерами, познайомитись із критеріями відбору персоналу, подати своє резюме на відкриті вакансії.

Цього року у Ярмарку взяли участь понад 30 компаній. Під керівництвом відповідальної за роботу зі студентами та за організаційну роботу щодо вибору студентами професійного спрямування ННІХТ, доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна Олени Супрун-Крестової студенти групи ТЗ-1-6М відвідали цей захід. Особливу зацікавленість магістрантів викликав майстер-клас із техніки пошуку роботи й експрес-тестування щодо професії від Київського міського центру зайнятості.