Ярмарок кар’єри

22 вересня 2017

Як повідомляв офіційний сайт Національного університету харчових технологій 20 вересня відбувся благодійний Ярмарок кар’єри, організований ГО «Молодіжна Альтернатива» за підтримки Ради Європи. Партнерами заходу виступили Київський міський центр занятості та наш навчальний заклад. Ярмарок був організований у межах реалізації гранту, наданого проектом Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні» й мав на меті налагодження соціальних зв’язків, комунікації з приймаючими громадами; інформування молоді з числа внутрішньо переміщених осіб про можливі вакансії та пропозиції роботи в приймаючих громадах; отримання навичок по написанню резюме, проходженню співбесід тощо.

Так, викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна Тетяна Тракало, Олена Супрун-Крестова та Олег Євтушенко запросили відвідати цей Ярмарок студентів груп ТЗ-3-6 та ТЗ-4-6. Враховуючи, що деякі студенти старшого курсу вже працюють за сумісництвом, то вони змогли оцінити перспективи та умови можливої роботи у роботодавців, експозиції яких були представлені в рамках цього проекту. Студенти ж третього курсу шукали собі можливість використати свій позанавчальний час для здобуття досвіду роботи і покращення матеріального забезпечення. Крім того, багато хто з них очікує на проведення традиційного осіннього Ярмарку вакансій НУХТ, який повинен відбутися 15 листопада.

ФОТОАЛЬБОМ.