Взаємовідвідування занять

16 березня 2017

15 березня 2017 р. доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Олег Євтушенко у відповідності до графіку взаємовідвідувань занять викладачами кафедри побував на лекції д.т.н., професора Ігоря Гапонюка. Лекційне заняття проводилось для студентів ОП-3-7 та ОП-3-8 з дисципліни "Технології харчових виробництв. Технологія зберігання і переробки зерна".

Студенти мали змогу познайомитись з таким переліком питань: основні технологічні операції на елеваторі, принцип роботи та конструкції пневмосепараторів, методи сушіння, класифікація зерносушарок, основні положення теорії сушіння та конструктивні елементи зерносушарок. Особлива увага була приділена лектором патріотичному вихованню молодого покоління.

ФОТОАЛЬБОМ.