Вступ до магістратури

5 липня 2017

ВІдбулось фахове випробування "Харчові технології та інженерія" для вступу в магістратуру зі спеціальності 181 "Харчові технології" спеціалізації "Технології зберігання і переробки зерна" на денну та заочну форму навчання.

До фахової комісії входили завідувач кафедри технології зберігання і переробки зерна, д.т.н., професор Олег Шаповаленко, к.т.н., доцент Тамара Корж та к.т.н., доцент Євген Харченко. Перед початком написання роботи всі присутні отримали можливість вибрати білети, були ознайомлені з правилами поведінки під час проведення вступу та заповнили титульні аркуші робіт. Тривалість написання фахового випробування становила три години. По завершенню написання відповідей на питання білету, вступники до магістратури під розпис здавали роботи.

Дізнатись про свої результати кожен зможе завтра з 12:00 після офіційного їх оприлюднення на сайті університету та в приймальній комісії.

ФОТОАЛЬБОМ.