Відкрите заняття

3 жовтня 2017

У відповідності до плану проведення відкритих занять НУХТ старший викладач кафедри технології зберігання і переробки зерна Інна Ноздрюхіна провела відкрите лабораторне заняття з дисципліни "Технологія галузі. Технологія комбікормів" в  аудиторії Ж-215 для студентів другої підгрупи ТЗ-4-6.

На занятті був присутній завідувач кафедри, професор Олег Шаповаленко та викладачі кафедри: Олена Супрун-Крестова, Андрій Шаран, Олег Євтушенко, Євген Харченко та Тетяна Тракало.

Дана лабораторна робота була п'ятою в циклі, що розглядає технологію комбікормів і її тема була "Дослідження фізичних властивостей гранульованих комбікормів". На ній студенти могли познайомитись з різними видами гранульованої продукції комбікормових заводів, методами і методиками визначення фізичних властивостей, узагальнити значення цих властивостей для оцінки якості зразків. Заняття було проведено на високому рівні, студенти прийшли на нього вчасно, мали достатній рівень теоретичної підготовки і отримали додаткові знання, вміння і навички.

Враховуючи, що дане заняття проводилось з метою підготовки до переобрання Інни Ноздрюхіної на посаді старшого викладача, тому оцінка буде здійснена на найближчому засіданні кафедри із формуванням відповідного висновку для Навчально-методичного управління.

ФОТОАЛЬБОМ.