Відкрите заняття

5 квітня 2017

Відбулось відкрите лабораторне заняття асистента кафедри технології зберігання і переробки зерна Тетяни Тракало. Студенти групи ТБ-3-12 були завчасно попереджені про проведення такого виду занять з дисципліни "Технології зберігання і переробки зерна". Друга підгрупа прийшла в повному складі з достатнім рівнем знань і написаними протоколами. Після проведення опитування студентів, викладач доповнила їх рівень знань в питаннях визначення вологості, зольності та білості борошна. Під час проведення лабораторної роботи студенти дотримувались правил техніки безпеки і змогли вчасно провести передбачені дослідження, опрацювати результати та зробити висновки.

У відповідності до встановлених вимог на лабораторній роботі був присутній завідувач кафедри д.т.н., професор Олег Шаповаленко та більше ніж 2/3 всіх викладачів кафедри вільних від занять. Кожен з присутніх викладачів аналізував рівень проведення відкритого заняття. Відповідний висновок та рішення кафедра планує прийняти за своєму засіданні 06. 04. 2017 р.

ФОТОАЛЬБОМ. Фотографії надані доцентом кафедри, к.т.н. Оленою Супрун-Крестовою.