Відкрите заняття доцента Андрія Шарана

22 вересня 2017

У відповідності до плану проведення відкритих занять НУХТ доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Андрій Шаран провів відкриту лекцію з дисципліни "Технологія зберігання і переробки зерна" в оновленій аудиторії А-210 для більше як 100 студентів груп ТХ-3-4, ТХ-3-5, ТЗ-3-6, ТЗ-3-16ск.

На занятті була присутня представник Навчально-методичного управління НУХТ Алла Оскілко, завідувач кафедри професор Олег Шаповаленко та викладачі кафедри: Олена Супрун-Крестова, Тамара Корж, Олег Євтушенко і Євген Харченко.

Дана лекція була другою в циклі, що розглядає технологію елеваторної промисловості і на ній студенти могли познайомитись з основними способами та методами зберігання зерна, оцінити їх переваги та можливості застосування, а також розглянути основні операції технологічної схеми. Лектор дисципліни запропонував студентам провести заняття в діалоговому режимі, з можливістю самостійного доопрацювання матеріалу за електронним конспектом лекцій.

Враховуючи, що дане заняття проводилось з метою підготовки до переобрання Андрія Шарана на посаді доцента, тому оцінка буде здійснена на найближчому засіданні кафедри із формуванням відповідного висновку.