Відбувся захист професійної та переддипломної практик здобувачів освітньої програми «Технології зберігання і переробки зерна»

22 жовтня 2021

Підсумковою ланкою підготовки фахівців є практична підготовка. Метою професійної та переддипломної практик є поглиблення знань, одержаних здобувачами під час вивчення спеціальних дисциплін, ознайомлення з технологією виробництва і основним та допоміжним обладнанням, вивчення виробничої та господарської діяльності підприємства, а також збір матеріалів для виконання кваліфікаційної роботи.

У цьому навчальному році магістранти другого року навчання кафедри технології зберігання і переробки зерна перебували на практиці на трьох сучасних зернопереробних підприємствах ТОВ «Агро-регіон Бориспіль», ТОВ «Ковельська реалізаційна база хлібопродуктів», ТОВ «Кононівський елеватор» Лазірківська дільниця. Під час практики здобувачі мали можливість попрацювати на підприємстві для практичного закріплення теоретичних знань, отриманих під час навчання. Троє здобувачів Віка Хорольська, Руслана Ясиненко та Владислав Шум під час проходження практик працювали на підприємствах у змінах на посадах техніка-лаборанта, старшого лаборанта та оператора зерносушильного обладнання.

Захист звітів з практики відбувся в онлайн-режимі. Усі здобувачі отримали позитивні відгуки від керівників, під час захисту показали високий рівень знань.

Викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна та здобувачі висловлюють щиру подяку керівникам від баз практики, які допомагали зібрати необхідний матеріал для виконання програм практик, за наданні практичні знання та допомогу у підготовці майбутніх фахівців.

У здобувачів залишилися позитивні враження від проходження практики з огляду на отриманий досвід і набуті практичні навички. Позаду теоретичне навчання і практична підготовка, залишилася остання сходинка – виконання та захист кваліфікаційної роботи.