Усе про системи ідентифікації дослідників у цифровому науковому середовищі на вебінарі від Науково-технічної бібліотеки НУХТ

23 лютого 2022

23 лютого 2022 року відбувся онлайн-тренінг для викладацького складу кафедри технології зберігання і переробки зерна щодо наповнення та корегування профілів дослідників в Google Scholar, ORCID і Publons, який провела завідувачка відділу інформаційних технологій Науково-технічної бібліотеки НУХТ Інна Путіліна.

Спікерка розповіла, як правильно та ефективно використовувати цифрові ідентифікатори та профілі дослідників, що допомагають підвищити видимість наукових праць, посилити авторитет науковців, а також налагодити співпрацю з вітчизняними та іноземними колегами. Звернула увагу на деталі, яким варто приділити увагу під час актуалізації профілів дослідника у Google Scholar та Publons та на особливості налаштування облікового запису в міжнародному реєстрі вчених ORCID ID. На прикінці зустрічі Інна Путіліна відповіла на запитання учасників.

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна висловлює подяку спікерці Інні Путіліній за таку змістовну зустріч.