Урочиста подія

16 грудня 2016

З нагоди відзначення 15-ї річниці створення кафедри технології зберігання і переробки зерна на базі університету відбувся семінар-практикум «Якість і безпечність зерна».

Розпочав роботу зібрання проректор нашого університету з наукової роботи, професор Олександр Шевченко, який від імені ректора, професора Анатолія Українця й особисто себе щиро привітав науковців, поздоровив колектив кафедри з ювілеєм і побажав наснаги і подальших вагомих здобутків.

Участь у семінарі взяли представники урядових структур, експерти ринку,  близько 60 представників різних зернопереробних підприємств, науковці, викладачі профільних вищих навчальних закладів, студенти.

Надзвичайну зацікавленість учасників заходу й жваве обговорення викликали доповіді голови Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів Володимира Лапи, аналітика зернового ринку ІА «АПК-Інформ» Андрія Купченка, провідного експерта ДП «Державний центр сертифікації сільськогосподарської продукції»Наталії Лапай, керівника борошномельно-круп’яного напрямку представництва «Бюлер АГ» в Україні Андрія Шарана, а також викладачів кафедри технології зберігання і переробки зерна нашого університету Євгена Харченка, Олега Євтушенка, Тетяни Тракало.

Студентам дуже сподобалася демонстрація тест-стрічок із визначення ГМО і мікотоксинів у зернових. Також вони активно обговорювали нові вимоги до якості і безпеки зернової продукції, нові системи менеджменту ISO 9001:2015, 50001, 14002, а також об’єктивну та практичну інформацію щодо нових вимог до торгівлі зерном на глобальному ринку, отриману від провідних фахівців галузі.

ФОТОАЛЬБОМ.