Участь кафедри у зборах трудового колективу

1 вересня 2017

31 серпня 2017 року відбулися збори трудового колективу нашого університету, участь у яких узяв заступник міністра освіти і науки України Роман Греба, на яких основним питанням порядку денного була доповідь ректора Анатолія Українця «Підсумки роботи колективу університету за 2016/2017 навчальний рік і завдання на 2017/2018 навчальний рік і перспективу».

У рамках обговорення доповіді також виступили проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, заступник начальника Навчально-методичного управління Тетяна Янюк, проректор з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександр Бессараб, голова комісії ректорського контролю Сергій Шульга.

Зокрема заступник завідувача кафедри технології зберігання і переробки зерна, доцент Тетяна Янюк озвучила основні здобутки та новації у сфері впровадження електронного документообігу в університеті: створення електронних кабінетів студентів та викладачів, запровадження високоефективного ресурсу формування розкладу та розподілу педагогічного навантаження, запровадження електронного журналу викладача. Головуючий на засіданні перший проректор Володимир Яровий відзначив, що дана новація дозволила провести економію більше 1000 пачок паперу, а проректор з навчально-виробничої діяльності та розвитку Олександр Бессараб відзначив, що Навчально-методичного управління є тим осередком, який піклується про добробут університету. На завершення доповіді Тетяни Янюк ректор університету  Анатолій Українець відмітив, що очікує подальших ефективних новацій та  результатів в роботі.

Завершилося засідання традиційним нагородженням співробітників навчального комплексу «Національний університет харчових технологій» за підсумками минулого навчального року. Так, за відмінне виконання службових обов’язків і особистий внесок в організацію навчального процесу впродовж 2016/2017 н.р. був нагороджений почесною грамотою університету доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Євген Харченко.

Кафедра щиро вітає Євгена Харченка з високою оцінкою його роботи та бажає успіхів в подальшій роботі.

ФОТОАЛЬБОМ.