Тиждень академічної доброчесності

9 вересня 2021

В рамках тижня академічної доброчесності, який проводиться в нашому університеті відбулися зустрічі Гаранта ОП "Технології зберігання і переробки зерна" доцента, к.т.н. Тетяни Янюк зі здобувачами вищої освіти ОС "Магістр" 1 курсу очно та 2 курсу дистанційно відповідної освітньої програми. Також на зустрічі в університеті були присутні Директор центру моніторингу якості та координації освітньої діяльності університету Ігор Житнецький та начальник відділу аналітично-інформаційного моніторингу освітньої діяльності Олена Подобій. В рамках зустрічі зі здобувачами обговорювалися питання організації навчального процесу, академічної доброчесності, їх прав, як учасників освітнього процесу. Здобувачів 1 курсу ознайомлено з основними положеннями освітньо-професійної програми та організаційними аспектами майбутнього вибору освітніх компонент, які їм запропоновані.