Стажування на виробництві

24 липня 2017

Студент кафедри технології зберігання і переробки зерна Валентин Чорний в рамках проекту "Почни кар'єру з МХП" проходить стажування на ПАТ «Миронівський хлібопродукт», який є лідером агропромислового виробництва України і при формуванні штату працівників в першу чергу робить ставку на молодих спеціалістів.

Програма стажувань в МХП створена за системою «наставник-учень», де наставник – безпосередній керівник, який є професіоналом найвищого класу, що передає свій безцінний досвід молодому спеціалісту.

Переваги від участі: безкоштовне житло, харчування за 1 грн., стипендія на період стажування, офіційне оформлення з першого дня стажування, можливість працевлаштуватися.

Термін стажування – 3 місяці.

За розподілом Валентин Чорний був направлений на філію "Внутрішньогосподарський комплекс з виробництва кормів", будівництво комплексу почалося у 2010 р., а у 2011-му було введено в експлуатацію елеватори зернових та олійних культур місткістю по 200 тис. м3 кожен. На обох елеваторах встановлено комплектний автоматизований комплекс обладнання фірми Schmidt-Seeger (Німеччина), що забезпечує процеси приймання, очистки, сушіння та зберігання зернових та олійних культур у металевих силосах виробництва фірми Symaga (Іспанія).

Даний приклад активної життєвої позиції ще раз підтерджує, що студенти в сучасному світі мають багато різних можливостей і значна частина їх успіху залежить від їх наполегливості. Тому кафедра бажає успіхів Валентину і перемоги в конкурсі найбільш ефективних студентів, які за результатами проходження стажування можуть отримати цінний подарунок — IPad, прийнявши участь у мотиваційній програмі «Кращий стажер/практикант МХП».