Семінари проф. Ігоря Гапонюка

10 червня 2019

1. В другій середині травня 2019 року на виїздному навчанні-семінарі агрохолдингу з вирощування зерна й цукрових буряків та їх промислової переробки із застосуванням прогресивних технологій взяв участь професор кафедри технології зберігання та переробки зерна Ігор Гапонюк. Під час пленарних виступів проф.Гапонюк І.І. виклав теоретичний курс інноваційних технологій післязбиральної обробки зерна. На семінарі відбулися дискусії щодо способів удосконалення технології та обслуговування ситових сепараторів типу А1-БЦС. З інтересом були зустрінуті прогресивні розробки сушіння зерна. 

2. В останні дні весни за участю проф. Ігоря Гапонюка був проведений одноденний виїздний науково-практичний семінар спеціалістам вітчизняного агрохолдингу з енергоощадних технологій сушіння та зберігання зерна та практичні особливості обробки зерна різного
цільового призначення (насіннєвого, продовольчого та експортного).

3. На початку літа за участю проф. Ігоря Гапонюка було проведено науково-практичні заняття зі спеціалістами вітчизняного агрохолдингу з
обслуговування, налагоджування, ремонту та удосконалення зерносушильних комплексів і систем активного вентилювання зерна.

Під час проведення семінарів не залишилась без уваги і профорієнтаційна робота. Слухачі з інтересом зустріли ознайомлювальну інформацію щодо навчання у НУХТі.