Розширене засідання кафедри

4 липня 2017

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулось роширене засідання, яке було присвячене попередньому розгляду дисертаційної роботи на тему "Технологія екструдування зернових компонентів корму" асистента кафедри Тетяни Тракало. На засіданні були присутні представники таких кафедр: технології хлібопекарських і кондитерських виробів - завідувач кафедри д.т.н, професор Володимир Ковбаса, професор, д.т.н., член-кореспондент Національної академії аграрних наук Віра Дробот, доцент, к.т.н. Віра Терлецька; теплоенергетики та холодильної техніки професор, д.т.н. Олексій Буляндра; готельно-ресторанного бізнесу доцент, к.т.н. Юлія Фурманова.

На початку було надано слово доповідачу Тетяні Тракало до 20 хвилин для доповіді щодо основних результатів досліджень. Після чого, всі присутні мали можливість поставити свої питання і отримати на них відповіді. Також, з відгуками-рецензіями виступили професор, д.т.н. Ігор Гапонюк, доцент, к.т.н. Олег Євтушенко та доцент, к.т.н. Тетяна Янюк, які висвітлили основні рекомендації щодо покращення змісту дисертаційної роботи. В підсумку одноголосним рішенням було позитивно вирішене питання щодо можливості захисту дисертації з урахуванням всіх зауважень та зміною назви роботи.

Колекти кафедри вітає Тетяну Тракало з проходженням першого етапу для захисту дисертації.