Робота наставника групи

20 вересня 2017

В Міжнародному виставковому центрі пройшов Всеукраїнський тиждень харчових технологій, головні складові якого – 26-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для харчової промисловості INPRODMASH, 18-а Міжнародна спеціалізована виставка обладнання та технологій для пакування UPAKOVKA, Міжнародна виставка хлібопекарської промисловості BAKERY Ukraine, Міжнародна виставка кондитерської промисловості SWEETS Ukraine.

Наш університет – багаторічний активний учасник і співорганізатор низки заходів у рамках цього масштабного галузевого форуму.

Цього разу на майданчиках тижня зібралися понад 130 учасників із 14 країн. Представлені також голландська і турецька експозиції. Науковці Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. академіка І.С.Гулого та Навчально-наукового інституту харчових технологій традиційно підготували ґрунтовну експозицію, що демонструє нові розробки наших фахівців [http://nuft.edu.ua/news].

Враховуючи такий рівень підготовки і проведення цього заходу, студенти групи ТІ-2-7 разом із їх наставником асистентом кафедри технології зберігання і переробки зерна Тетяною Тракало відвідали його. Вони змогли ознайомитись з новими інноваційними технологіями провідних вітчизняних і закордонних фірм, поспілкуватись з їх представниками щодо проходження практик та подальшого працевлаштування.