Привітання завідувача кафедри

31 грудня 2016

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Шановні викладачі, співробітники, студенти та випускники!

Прийміть сердечні вітання з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Відійшов в історію 2016 рік, який був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершенням. Але він залишається для нас добрим спогадом, бо подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний та життєвий досвід. Тому в кожного із нас є підстави порадіти за досягнуте, побажати один одному світлих надій і щасливого майбуття.

Я вдячний всім Вам за проведену роботу та вірю, що прийдешній рік буде успішним для нас усіх. Творімо, шукаймо, підкорюймо вершини наук.

Хай рік, в який ступаємо, пройде для нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.

Нехай ці традиційно світлі добрі свята Ваші сімї зустрінуть у теплій атмосфері, а священне світло Віфлеємської зорі освітить Ваші серця благодаттю і любовю, а з першою колядкою в кожну родину хай увійдуть гаразди і достаток, мир і злагода.

Міцного здоровя, успіхів, радості і Божої благодаті кожному з Вас.

Хай 2017 Новий рік у вишиванці
Розбудить Вас щасливо вранці,
І принесе у Вашу хату
Усмішок й радощів багато.
Розбудить приспані надії,
Зерном і щастям Вас засіє,
Зігріє миром і любовю
І подарує Вам здоровя !

З Новим роком і Різдвом Христовим!

З повагою,

завідувач кафедри технології

зберігання і переробки зерна                                                         О. Шаповаленко