Профорієнтаційна робота

27 грудня 2019

Автор матеріалу: доцент Олена Супрун-Крестова.

12 грудня 2019 р в аудиторії Б-206а відбулася навчально-практична зустріч із Технічним директором (головним інженером) інноваційного елеватору американських інвесторів в Україні п. Лісовим А.В. та головним інженером представництва шведського машинобудівельного холдингу «Tornum» в Україні п. В. Фіциком.

Зустріч була організована кафедрою технології зберігання і переробки зерна (проф. Гапонюк І.І.) та дирекцією Навчально-наукового інституту харчових технологій (заст. директора, доц. Супрун-Крестова О.Ю.)

В зустрічі взяли участь здобувачі 2-го та 4-го курсів освітнього ступеня «бакалавр» та викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна.

На зустрічі студенти з цікавістю прослухали доповіді виробничників щодо новітнього технологічного устаткування післязбиральної обробки зерна, особливостей його використання та експлуатації. Звучали питання-відповіді з різних питань діяльності підприємств та можливостей працевлаштування.

За підсумками зустрічі, за погодженням із дирекцією ННІХТ, було досягнуто домовленість про подальші зустрічі в університеті та на підприємствах, в т.ч. проходження виробничих практик.

ФОТОАЛЬБОМ.