Практика в Казахстані

7 лютого 2017

В теперішній час студенти університету мають змогу проходити практику не тільки на вітчизняних підприємствах, а і за кордоном. Так, студент 4 курсу кафедри технології зберігання і переробки зерна Валентин Чорний був направлений на одне з провідних зернопереробних підприємств Республіки Казахстан. Концерн «Цесна-Астик» - провідне підприємство, яке входить до сотні найбільших компаній Казахстану. Асортимент продукції підприємства нараховує понад 200 найменувань, в тому числі: борошно пшеничне сортове, макарони, хлібобулочна продукція, крупи, комбікорми, а також серія «Продукти здоров'я».

В день оформлення його зустріла Генеральний директор ТОВ «Концерн «Цесна-Астик» Гульнара Каленова, яка була приємно вражена, що на їхнє підприємство прибув студент із України для проходження практики. Валентин Чорний мав змогу розібратися з всіма журналами та звітностях, які є на заводі, пройти екскурсію на елеваторі,  Борошномельному заводі №1, ТОВ «КОНЦЕРН «Цесна-АСТИК», борошномельному завод №2, ТОВ «Акмолі-ДІРМЕН», Комбікормовому заводі концерну «Цесна-АСТИК» виробничою потужністю 200 тонн на добу розсипних і 100 тонн на добу гранульованих комбікормів, а також макаронною фабрикою, розміщених на території підприємства. Виробничі об'єкти підприємства оснащені сучасним високотехнологічним обладнанням компаній «Buhler», «Wachtel», «Fawema», «Ocrim» та інших провідних світових виробників, що при подальшій співпраці допоможе підвищити якість підготовки наших студентів.