Практична екскурсія

9 жовтня 2017

Студенти групи ТЗ-3-6 разом із асистентом кафедри технології зберігання і переробки зерна Тетяною Тракало та аспірантами кафедри Маргаритою та Мирославою Кожевніковими відвідали один з найбільших елеваторів Європи, що належить групі компанії "ULF" та знаходиться в місті Заводське, Полтавської області. Під час екскурсії студенти ознайомилися з технологією доробки зерна, технологічним обладнанням та виробничо-технологічною лабораторією підприємства.

Потужність одночасного зберігання зерна на підприємстві становить 446 тис.тонн. На елеваторі є сучасна вагова на 6 електронних ваг вантажопідйомністю 80 тонн, вузол з можливістю одночасного завантаження 3 вагонів та власна залізнична гілка на станцію Сулла. У власності підприємства є два маневрових тепловози з правом виїзду на станційні колії Укрзалізниці. Вузол розвантаження автомобільного транспорту на дві лінії має загальну  потужністю 1000 тонн за годину. Потужність сушильного обладнання складається з чотирьох сушарок компанії "GSI" потужністю 250 тонн за годину кожна. Продуктивність транспортного обладнання становить 600 тонн за годину. Елеватор оснащений 4 ємкостями "GSI"-20 тисяч тонн кожна, 6 ємностей "GSI" по 30 тисяч тонн, 8 штук по 1500 тонн та 6 емкостей компанії "CHIF" по 29 тисяч тонн. Підприємство має атестовану лабораторію, оснащену сучасним обладнанням.

На базі ВТЛ студенти вчилися проводити відбір зразків з автомобільного транспорту, а також визначали вологість зерна методом експрес аналізу, його якісні показники на прикладі "Інфратек".

ФОТОАЛЬБОМ.