Почесна нагорода

13 березня 2017

13 березня відбулася конференція трудового колективу університету. До складу конференції трудового колективу були обрані 135 делегатів із усіх структурних підрозділів, зареєструвалися 102 із них, тобто необхідний кворум зібрався, тож голова конференції, професор Валерій Мирончук розпочав її роботу.

Одне з питань, яке розглянула конференція, було відзначення наукових і науково-педагогічних працівників. З цього питання доповіла проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва. Щороку у третю суботу травня в Україні відзначається День науки, в рамках відзначення якого відбувається нагородження кращих науковців, тож Міністерство освіти і науки України надіслало до університету лист із проханням надати кандидатури  на нагородження відомчими відзнаками МОН і державними нагородами представників нашого колективу.

Одностайним рішенням конференції трудового колективу у 2017 році на нагородження нагрудним знаком «Відмінник освіти України» висунуто доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна ННІХТ, заступника начальника Навчально-методичного управління НУХТ Тетяну Янюк.

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна вітає Тетяну Іванівну Янюк з цією подією в її житті і бажає подальшої плідної наукової, педагогічної і громадської діяльності.