Переобрання за конкурсом

31 травня 2017

25 травня відбулося планове засідання вченої ради університету. Розпочав його перший проректор Володимир Яровий, від колективу нашого вишу привітавши ректора Анатолія Українця з нагородженням його орденом «За заслуги» І ступеня. Присутні тривалими оплесками привітали ректора. Першими відповідно до порядку денного розглянули кадрові питання. Кандидатури претендентів на заміщення вакантних посад представила вчений секретар Наталія Ткачук. Лічильну комісію обрали у складі завідувача кафедри теплоенергетики і холодильної техніки, професора Сергія Василенка, помічника проректора Олени Негоди, голови студентської ради університету Наталії Ярош та голів студрад факультетів Олександра Висоцького і Олени Цишек. Вся інформація щодо засідання вченої ради. За результатами голосування членів вченої ради НУХТ по кафедрі технології зберігання і переробки зерна Навчально-наукового інституту харчових технологій була підтримана кандидатура к.т.н. Олега Євтушенка на заміщення вакантної посади доцента.