Опитування студентів ТЗ-4-10

26 грудня 2016

Катерина Огієвич

«Я винайду новий вид зерна або у кращому випадку буду робити картини із зерна. Взагалі я б пофарбувала усі елеватори в різні кольори, бо вони дуже «сумні» і всі однакового сірого кольору. Життя і так сповнене смутку і поганих подій, а якщо в нас є можливість зробити його краще та веселіше, чому б нам цим не скористатись»?

 

Олена Шевченко

«Проектом, тобто ціллю мого життя є саморозвиток в улюбленій справі. Я знайшла те, чим би хотіла займатись все життя, розвиватись в цьому та досягати якомога більшого успіху. Це робить мене щасливою».

 

Юлія Голуб

«Своє майбутнє я хотіла би бачити успішним. Хочу мати цікаву та оплачувану роботу до душі. Для цього необхідно розвивати свій розум, сторонність. Хочу спілкуватись з цікавими людьми, які варті цього. Варто розвивати вміння розбиратись в людях. Ще б я хотіла подорожувати. Можливо не по роботі, а у вільний час з друзями, а потім з власною родиною. Хочу побачити світ на власні очі. Також хочу в майбутньому мати родину, просторий дім, кохану людину поруч з якою ми б розуміли один одного. Тому хочеться бути людиною чесною та сильною водночас».

 

Ольга Грабовська

«Протягом навчання в університеті я вивчала різні дисципліни. Я зрозуміла, що в майбутньому я не буду працювати по вибраній професії. Проте, маю бажання здобути диплом, адже вища освіта потрібна».

 

Вадим Сліпка

«Бажав би кращого: закінчити 4 курс в університеті, здати диплом, потрапити на бюджет на 5й курс ну і розуміється закінчити і його. Далі знайти роботу, що буде подобатися та приносити задоволення не тільки самому собі, але й іншим людям. Мати власний будинок, автомобіль, виховати чудову доньку та мужнього сина. Посадити дерево (хоча вже зроби це) та слідкувати за його розвитком. Допомагати батькам та нужденним. Також хотів би мати власний великий ставок з різними видами риб, що є в Україні. Спочатку пару років займався б його удосконаленням, а вже потім запрошував рибалок до себе половити рибу, також і більш на вищому рівні – турніри, спортивна рибалка, тобто можна назвати одним словом – бізнес. А вже на виручені кошти боровся б з браконьєрством в Україні. Але це тільки частина моїх мрій, а насамперед я буду старатись з усіх сил, щоб виконати свою мрію».

 

Валентин Чорний

«Щоб викладати, необхідно мати покликання, талант, знання та уміння правильно і вільно доносити інформацію до слухачів. Ця справа – це велика місія великих людей, які можуть передати свої знання та багатий досвід наступним поколінням, сформувати розуміння та ідеї понять, які хвилюють. Отже як висновок та побажання нашим освітянам: сумлінно виконувати свою  місію та намагатись проводити реформи на державному рівні, бо освіта в Україні зійде нанівець».

 

Євгеній Новицький

«Після закінчення університету я би хотів вивчити англійську та японську мови, освоїти «Автокад». Я намагаюсь не планувати далі ніж на тиждень, тому можливо знайду для себе якесь творче заняття. Але одружуватись в найближчий час, я точно не планую. Хочу виповнити дитячу мрію та все ж таки зібрати свій мотоцикл та стрибнути з парашутом. А вже після того, як я зможу «награтися», можна і подорослішати».

 

Артем Симоненко

«Якщо все буде добре, то планую відкрити свою кондитерську, але для цього потрібно багато працювати, щоб знати всі процеси та всі нюанси для того, щоб твоє підприємство було успішним  і було багато клієнтів, і я мав гарний прибуток, і зміг забезпечувати свою сім’ю всім, що нам буде потрібно».

 

Максим Процанюк

«В подальшому моя мета отримати диплом, а потім ступити до магістратури. Після цього хотів би знайти роботу по професії, роботу яка б приносила мені гарні доходи. Потім завести сім’ю. Свої цілі та мрії я виконую поетапно».

 

Оксана Войтенко

«В подальшому на меті – захистити диплом, а після того, скласти вступні іспити до магістратури. Після того, можна і задуматися про майбутнє. В будь-якому випадку, потрібно залишатися людиною з великої літери».

 

Марина Ляшенко

«Із самого малечку мої батьки почали виховувати мене і показувати на власному прикладі, як легко жити освіченою людиною. Я все життя їм буду вдячна за це. Свою майбутню професію я планую пов’язати з англійською мовою. Кажуть, що робота, якою ти насолоджуєшся – скоріше захоплення, за яке платять. Отже, це і є проектом мого життя, пов’язати своє життя з англійською мовою».

 

Надія Лапіна

«Не можливо точно знати яким чином буде розвиватись життя. Однак не слід зациклюватись на одному варіанті розвитку подій. Завжди має бути запасний план і бажано не один. На даний момент є можливість повернутися на один з кондитерських заводів, де вже працювала технологом. Також є декілька підприємств з якими є можливість співпрацювати в майбутньому. Ще хотілося б паралельно не запускати свої хобі, можливо і вони приноситимуть користь якщо не матеріальну, то моральну точно. Адже, важливо відчувати себе щасливою людиною в першу чергу.»

 

Владислав Кисленко

«У мене є мрія – спроектувати і побудувати власними руками свій будинок мрії для власної сім’ї. Тому, я прикладаю всі сили та зусилля для досягнення цієї цілі. Найважливішим в житті вважаю створення сім’ї і її забезпечення, що має завжди стояти в пріоритеті і бути найважливішою ціллю в житті. Для цього не потрібно жаліти ні сил, ні енергії, ні матеріалів.»

 

Олексій Воєвідко

«Проектування свого життя – це праця, яка займає багато часу та сил, але є найважливішою. Важливо спробувати все і нічого не упустити, щоб потім не жаліти. Пробувати все, на що ти здібний і ніколи не зупинятись. Тільки так можна чогось досягнути і зайняти якесь місце в теперішньому соціумі. Проект під назвою «Життя» повинен бути максимально правильно виконаний без помилок і поступово йти до розумного завершення.»

 

Андрій Маковецький

«Успішна людина може змінити 20 професій, але доб’ється свого. Я бачу себе в сфері менеджменту та управління персоналом в області культурних заходів та шоу-бізнесу. Можу запевнити, що треба жити життям як воно є, найкращі моменти відбуваються спонтанно. Не дивіться на інших, оскільки кожен – індивідуальний.»