Низка відкритих лекцій для здобувачів 2 курсу освітнього ступеня "Бакалавр" спеціальності 181 "Харчові технології"

19 грудня 2021

В рамках дисципліни «Контроль якості та безпечності харчових продуктів. Модуль Технології зберігання і переробки зерна» на запрошення професора кафедри технології зберігання і переробки зерна Ігоря Гапонюка з 9, 14 та 16 грудня 2021 року було проведено низку гостьових лекцій від провідних фахівців-практиків зернопереробної галузі для  здобувачів другого року навчання освітнього ступеня «Бакалавр», спеціальності 181 «Харчові технології», освітньо-професійної програми «Харчові технології та інженерія». Також на лекції були присутні викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна.

Спікерами були:

• Олексій Грушко, керівник проектів елеваторного напряму агрохолдингу «Аграрні системні технології», з темою «Питання особливостей заготівлі зернових та плани інновацій холдингу з модернізації «застарілих» американських технологій 5-ти річної давнини».
  • Ігор Проценко, начальник виробничо-технічного відділу департаменту елеваторного бізнесу «АСТАРТА-КИЇВ», з темою «Сучасний стан, проблеми та тенденції розвитку зерно комплексів».
  • Роман Андрейків, генеральний директор ТОВ «Агродар-Бар», з темою «Особливості проектування сучасних елеваторів іноземним устаткуванням в Україні. Корпоративні особливості колективу»
  • Андрій Лісовий технічний директор ТОВ «Агродар-Бар», з темою «Особливості сучасних технологій, комунікацій та вантажообігу залізничного й автомобільного транспорту».
  • Заступник технічного директора з енергозабезпечення і автоматизації виробництва ТОВ «Агродар-Бар» , з темою: «Застосування сучасних смарт-технологій оптимізації маршрутів, режимів роботи, стану зберігання, обліку ресурсів і питомих витрат енергоресурсів».

В рамках зустрічі лектори поділилися зі здобувачами інформацією щодо сучасних підходів у зберіганні зерна за новими іноземними технологіями США, Швейцарії, Німеччини; особливостями екологічної безпеки та цінової політики у виборі енергоносіїв; особливостями програм забезпечення контролю якості, систем автоматизації сучасних зерносховищ; річного вантажообігу.

Зустрічі видалися цікавими та насиченими, слухачі жваво брали участь у обговореннях, а лектори із задоволенням відповідали на їхні питання.

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна висловлює подяку спікерам за змістовні зустрічі і сподівається на подальшу плідну співпрацю.