Низка наукових семінарів

11 лютого 2021

На кафедрі технології зберігання і переробки зерна наприкінці січня-початку лютого 2021 року відбулися міжкафедральні наукові семінари щодо попередніх розглядів дисертаційних робіт Родіона Рибчинського, Мирослави Кожевнікової та Маргарити Кожевнікової на здобуття наукових ступенів кандидата технічних наук. Науковий керівник робіт – д.т.н., професор Олег Шаповаленко.

У роботі наукових семінарів брали участь проректорка з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва, голова спеціалізованої вченої ради Д 26.058.06, завідувач кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, професор, д.т.н. Володимир Ковбаса, професор кафедри технології зберігання і переробки зерна, д.т.н. Ігор Гапонюк, професори кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів, доктори технічних наук Віра Дробот, Віра Юрчак, Віта Дорохович, Юлія Камбулова, Валерій Махинько, професор кафедри теплоенергетики та холодильної техніки, д.т.н. Олексій Буляндра та науковці кафедр технології зберігання і переробки зерна, технології хлібопекарських і кондитерських виробів.

Родіон Рибчинський представив на розгляд дисертаційну роботу «Удосконалення технології виробництва кукурудзяних крупів», у якій розглядаються питання вивчення режимів етапу дежермінації та волого-теплового оброблення при переробленні зубоподібної та кременистої кукурудзи з рекомендаціями впровадження на круп’яних підприємствах.

Позитивний відгук на дисертаційну роботу надали професор кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Валерій Махинько, професор кафедри технології зберігання і переробки зерна Ігор Гапонюк і доцент цієї ж кафедри Андрій Шаран.

Мирослава Кожевнікова представила на розгляд дисертаційну роботу «Удосконалення технології виробництва екструдованих кормів з використанням нетрадиційної сировини», в якій розглядаються питання використання гарбуза та післяспиртової барди.

Позитивний відгук на дисертаційну роботу надали професор кафедри технології зберігання і переробки зерна Ігор Гапонюк і доцент цієї ж кафедри Євген Харченко, доцентка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Лариса Михонік.

Маргарита Кожевнікова представила на розгляд дисертаційну роботу «Технологія виробництва комбікормів з використанням сировини олійних культур», в якій розглядаються питання створення кормовий сумішей на основі зернових та олійних культур із додаванням водних розчини лугів.

Позитивний відгук на дисертаційну роботу надали професорка кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Віра Юрчак, професор кафедри технології зберігання і переробки зерна Ігор Гапонюк і доцент цієї ж кафедри Євген Харченко.

Усі рецензенти відзначили актуальність тем представлених дисертаційних робіт, їх практичне значення та висловили зауваження і побажання щодо наведених результатів досліджень.

За результатами відкритого голосування всі дисертаційні роботи рекомендовані після доопрацювання до розгляду у спеціалізованій вченій раді.

Бажаємо дисертантам успіху під час підготовки і захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук!