Міжнародна співпраця

14 березня 2017

Студент кафедри технології зберігання і переробки зерна Валентин Чорний, який є також учасником студентського наукового гуртка кафедри процесів і апаратів харчових виробництв  побував у НДІ переробки сільськогосподарської продукції Республіки Казахстан, із яким у нашого університету укладена угода про науково-технічну співпрацю. Зазначимо що, студент вже був знайомий зі старшим науковим співробітником цього інституту Світланою Камановою, з якою зустрівся на Міжнародній науковій конференції в Мінську (Білорусь), де доповідав про наукові досягнення студентського гуртка.

НДІ переробки сільськогосподарської продукції має в складі чотири науково-дослідні лабораторії: лабораторію глибокого перероблення продукції рослинництва; лабораторію первинного перероблення рослинної сировини; лабораторію перероблення олійної сировини; лабораторію мікробіології і біотехнології.

Колектив лабораторії глибокого перероблення детально познайомив нашого студента зі своєю роботою, показав обладнання та розповів про його роботу, ознайомив із своїми розробками та нинішніми справами.

Наш молодий науковець скористався нагодою ознайомитися та порівняти нормативну документацію на сировину та продукти перероблення сільськогосподарської продукції, методики досліджень кількісно-якісних показників крохмалів. Також він брав участь у лабораторних дослідженнях із працівниками інституту, здобував та обмінювався досвідом наукових робіт.

Завідувач лабораторії подарувала студенту книгу "Атлас полісахаридів", підписану "для українських колег" із побажаннями від авторів, яку він передав нашому професору Олені Грабовській, яку добре знають в інституті.

У НДІ переробки сільськогосподарської продукції розповіли про спільні наукові зв'язки з українськими колегами та бажання їх розвивати. Добре, що студенти-науковці мають можливість розширювати свої наукові інтереси навіть за межами України, переймати досвід у провідних закордонних наукових закладах та в змозі престижно представляти наш університет.

Джерело інформації: http://nuft.edu.ua/news/view/dosvid-providnykh-naukovtsiv_2017-03-14.