Мікробіологи допомагають технологам зерна

14 вересня 2017

Доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Олег Євтушенко проводив для студентів групи ТЗ-4-6 лабораторне заняття з дисципліни "Проектування підприємств зберігання і переробки зерна з основами САПР". На даній лабораторній роботі вони проходили методику проектування підприємств елеваторної промисловості, як до них на пару завітали студенти групи БТ-4-3.

Одні з найактивніших студенток четвертого курсу факультету біотехнології та екологічного контролю Ірина Татарчук та Анна Мартинюк, отримавши завдання по лабораторній роботі з дисципліни "Мікробіологія, санітарія і гігієна виробництв з основами НАССР", вирішили разом зі своїми колегами провести реальний експеримент та визначити параметри мікробіологічного стану аудиторії Ж-107. Завчасно підготовлені чашки Петрі з різними поживними середовищами були розташовані в контрольних точках аудиторії, а студенти провели відбір необхідних проб. Даний експеримент допоможе встановити реальні умови повітряного середовища в яких проходять заняття багатьох студентів.

На останок, вони пообіцяли студентам групи ТЗ-4-6 надати їм результати після завершення експерименту з відповідними рекомендаціями.

Таким чином, студенти ще раз підтвердили, що активна життєва позиція, співпраця і отримані знання можуть приносити реальний позитивний результат для всіх учасників навчального процесу нашого університету.

ФОТОАЛЬБОМ.