Майбутнє зернопереробної галузі в надійних руках!

22 лютого 2021

17-18 лютого 2021 р. на кафедрі технології зберігання і переробки зерна відбулися захисти кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти освітнього ступеню «Магістр» усіх форм навчання та освітнього ступеню «Бакалавр» заочної форми навчання.

До захисту були представлені 13 кваліфікаційних робіт. Здобувачі гідно презентували свої дослідження, які їм вдалося провести у нелегкий час карантину. Кваліфікаційні роботи мали наукову новизну, практичну цінність, актуальність для сьогодення України та світу, а також вирішували низку виробничих та екологічних проблем.

Дві екзаменаційні комісії у складі кандидатів технічних наук Володимира Почепа (голова ЕК), Тетяни Янюк, Євгена Харченка та Тетяни Тракало відзначили цікавий вибір тем, чітку постановку завдань і високий рівень науково-практичних досліджень.

Окремо були відзначені кваліфікаційні роботи здобувачок освітнього ступеню «Магістр» Аліни Плющай, Вікторії Кирилюк, Марини Левіщенко та здобувачки освітнього ступеню «Бакалавр» Вікторії Горбенко.

Вікторія Кирилюк, яка виконала кваліфікаційну роботу «Порівняльна оцінка властивостей екстрактів олійного льону», за результатом захисту була рекомендована до вступу до аспірантури для здобуття наукового ступеня «Доктор філософії».

На захистах були присутні ейчари Компанії «Cargill» і ПрАТ «Концерн Хлібпром», які презентували здобувачам свої підприємства, розповіли про переваги роботи та запросили до співпраці.

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна пишається своїми здобувачами, бажає їм здоров’я, щастя, успіхів в усіх починаннях!