Конференція

6 квітня 2017

Студенти, аспіранти та викладача кафедри прийняли участь у 83-ій міжнародній науковій конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у ХХІ столітті». Секція №5 "Технологія переробки зерна" почала роботу о 10:00 під головуванням завідувача кафедри д.т.н., професора Олега Шаповаленка. Організацію та технічну підтримку проведення конференції здійснювала секретар конференці, асистент кафедриї - Тетяна Тракало.

Загальна чисельність виступів становила 15, кількість присутніх - 37 осіб. Доповіді стосувались різних аспектів впровадження нових технологій, виготовлення нової продукції та покращення життєдіяльності людей. За підсумками конференції перше почесне місце було присвоєно магістранту групи ТЗ-1-6М Роману Шмалію.

Тези доповідей опубліковані в Частині 1 матеріалів зі сторінки 170.