Гостьова лекція від голови Спілки «Борошномели України»

13 вересня 2021

На запрошення в.о. завідувача кафедри Тетяни Янюк голова Спілки «Борошномели України» Радіон Рибчинський прочитав лекцію для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 181 «Харчові технології» освітньої програми «Технології зберігання і переробки зерна» на тему «Тренди українського ринку борошна та круп» в рамках дисципліни «Інновації в зернових технологіях».

Радіон Рибчинський має значний досвід співпраці з українськими виробниками борошна, круп, та інших продуктів переробки зернових. Головною метою Спілки, яку очолює Радіон Рибчинський, є захист інтересів представників зернопереробної галузі всередині держави та координації експортної політики для розширення ринків збуту готової продукції.

В рамках зустрічі лектор поділився зі здобувачами інформацію щодо динаміки виробництва та споживання борошна та крупів в Україні, характеристики підприємств лідерів з виробництва борошна в Україні, основних світових експортерів пшеничного борошна, перспективних ринків експорту українського борошна та крупів. Зацікавленість у здобувачів викликали питання «Фактори успіху борошномельного ринку Туреччини» та «Біди борошномелів в 2020-2021 маркетинговому році».

Зустріч видалася досить насиченою, слухачі жваво брали участь у обговоренні, а лектор із задоволенням відповідав на усі їхні питання.

Проведення занять такого формату, на думку здобувачів, сприяють більш ефективному формуванню фахових компетентностей та досягненню відповідних програмних результатів навчання.