Гостьова лекція від генерального директора компанії "Elevator 911"

10 листопада 2021

На запрошення доцента кафедри технології зберігання і переробки зерна Євгена Харченка 9 листопада 2021 року генеральний директор компанії Elevator 911 Руслан Мартиненко прочитав онлайн лекцію для здобувачів вищої освіти 1 курсу освітнього ступеня «Магістр» спеціальності 181 «Харчові технології» освітньої програми «Технології зберігання і переробки зерна» на тему «Інноваційні технології в сушінні зерна» в рамках дисципліни «Інновації в зернових технологіях». Також на лекції були присутні викладачі кафедри технології зберігання і переробки зерна, доцент кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв Олексій Губеня, здобувачі вищої освіти 2 курсу освітнього ступеня «Магістр» групи ТЗ-2-6М та здобувачі вищої освіти освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності 181 «Харчові технології» освітньої програми «Харчові технології та інженерія» Софія Сташенко (ТІ-2-3), Юлія Бондаренко, Анна Бунецька (ТЗ-3-6).

Руслан Мартиненко має значний досвід в проектуванні, будівництві елеваторів, насіннєвих заводів та їх подальшій технічній підтримці.

В рамках зустрічі лектор поділився зі здобувачами інформацією щодо інноваційних підходів до процесу сушіння зерна, ознайомив присутніх з роботою сучасних модульних та конвеєрних зерносушарок, а також «плюсами» і «мінусами» вибору зерносушарок. Спікер запропонував присутнім здобувачам вирішити практичний кейс - винагородою буде екскурсія на сучасний елеватор.

Зацікавленість у здобувачів викликали питання перспектив працевлаштування в галузі, так як компанія допомагає з підбором персоналу для елеваторної сфери.

Зустріч видалася досить цікавою та насиченою, слухачі жваво брали участь у обговоренні, а лектор із задоволенням відповідав на усі їхні питання.

Відеозапис лекції можна буде подивитися на освітньому каналі компанії Elevator 911 в YouTube: https://youtube.com/c/Elevator911.

Колектив кафедри технології зберігання і переробки зерна висловлює подяку Руслану Мартиненко за таку змістовну зустріч і сподівається на подальшу плідну співпрацю.