Агро хакатон

17 травня 2018

Студент четвертого курсу кафедри технології зберігання і переробки зерна Костянтин Савченко 12-13 травня в Києві прийняв участь в агро хакатоні  - Student Agritech Challenge та отримав відповідний сертифікат. Даний захід - це 30 годин практики, спільної роботи та консультацій з експертами агроіндустріального холдингу МХП, навчання через дію, спілкування з однодумцями та можливість виграти крутий приз.

Всім учасникам було запропоновано: зареєструватися; приїхати на захід до Києва самому або з командою друзів; отримати кейс для рішення; розробити робоче рішення кейсу, прототип за 30 годин та презентувати їх; позмагатись за призи та можливості від партнерів челленджу.

Можна було отримати: досвід вирішення реального кейсу компанії; консультації провідних експертів МХП; можливість попрацювати в одній команді з молодими спеціалістами провідного агрохолдингу Східної Європи; нетворкінг з більш ніж 100 учасниками хакатону; найкращим учасникам хакатону - працевлаштування в компанію поза конкурсом; головний приз: команда-переможець поїде в один з інноваційних технологічних парків Ізраілю.